Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi mobilelőleget kell...

Mennyi mobilelőleget kell fizetni a T-mobilnál egy Nokia Lumia 610-es telefon vásárlásakor 2 éves hűséggel,2 éves díjcsomaghűséggel részletfizetésnél?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0 ftot.
2012. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a webshopnál lévő rendelés végén azt írta minimum 10000 Ft a mobilelőleg befizetése.... most akkor ez hogy is van?! xD
2012. okt. 15. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem, 2 hete kaptam meg a Lumiámat és semmit sem kellett fizetni. Én mondjuk 24 havi kamatmentes részlettel kértem, lehet ezért, ezt nem tudom.
2012. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is úgy szeretném :) Köszike a segítséget akkor sztem én is megrendelem webshopnál. Mondjuk én szolgáltató váltással szeretném, mert eddig vodafone-os voltam, de most t-mobileos akarok lenni. De am nem hiszem hogy ez vmit is befolyásolna sztem.
2012. okt. 15. 09:56
 5/5 anonim válasza:
Kértek tőled mobilelőget? De még mennyire, fogy befolyásolja a múltad. Uj előfizetőktől mindenképp kérnek, sőt régiektől is ha nem vagy arany vagy platina kártyás. Úgy tudom csak kiemelt ügyfeleknek nem kell mobilelőleget fizetni, mindenki másnak igen. Akkor szerintem tuti, ha frissen jöttél át másik szolgáltatótól.
2014. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!