Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Háttérképet szeretnék beállíta...

Háttérképet szeretnék beállítani a telefonomon. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia Mini Pro telefonról lenne szó. Akik kompatibilisek a témában, gondolom tudják, hogy a háttérkép beállításánál mindig levág valamennyit az adott képből, hacsak nem pontosan megfelelő a mérete. Meg lehetne valahogyan oldani, hogy állóképet is be tudjak állítani?


(Az eggyel ez előtti telefonom egy Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro volt, amire az Android Marketról (most már Google Play) letöltöttem egy fájlkezelőt. Annak volt egy saját háttérkép-beállítási funkciója, ami nem szabványméret szerint vágta le a képet, hanem úgy állíthattam be, ahogy én akartam. Ha valaki merő véletlenségből tudja ennek a fájlkezelőnek a nevét, azzal is elégedett lennék.)



2012. okt. 15. 21:49
 1/4 hellosztok ***** válasza:

várjál egy kicsit ellen őrízük neked sony x peria x 10 mini pro volt és ugyan az a telo van most is??

ezt írtad te:Sony Ericsson Xperia Mini Pro telefonról lenne szó...

Az eggyel ez előtti telefonom egy Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro volt,

2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hellosztok ***** válasza:

am meg probáld a beálítások kijelző háttérkép

vagy profilok és azon belül hát ha van olyan vagy rá mész egy adott fotora és vagy használat vagy küldése menüt választod az opciók közül attól függ mélyk van ha minde2 ő értelem szerüen a használat és azon belül a háttérkép vagy küldésnél: háttérbe vagy hasonló

2012. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hellosztok ***** válasza:
bocs úgy értetem hogy bele mész a profilok ba ha ott sincs olyan hogy háttérkép beálítás után probáld meg az adott képes meg oldását
2012. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy Sony Ericsson Xperia Mini Prom van, ezelőtt pedig egy Sony Ercsson Xperia X10 Mini Prom volt. Valóban ezt írtam, mégpedig azért, mert két különböző telefonról beszélünk.

És ennél a telefonnál nem lehet így változtatni a háttérkép méretarányát. Pontosan ezért szerettem volna egy olyan válaszát, aki jártas a témában. :DD

2012. okt. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!