Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom frissíteni a telefon...

Nem tudom frissíteni a telefonomat az Android 4-re. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv! Xperia minim van és nem tudom telepíteni rá az Android 4.0át. Több ismerősöm telefonján is rajta van,és mindenki azt mondta,hogy csak dugjam be a gépbe és a PCCompanion telepíti. Megtettem,de semmi,azt írja,hogy a telefon napra kész. Frissítettem a programot,akkor se.

Apukámnak van egy Xperia Raye azt bedugtam és már írta is,hogy új szoftverfrissítés. Van egy olyan program is,hogy Sony Update Service ott is azt írta,hogy nincs új frissítés. Mi lehet a baj? Vagy Xperia Minin a 2.3.4nél nincs tovább? A választ köszi előre is. (UI:Ha számít,T-Mobilos vagyok)



2012. okt. 16. 14:31
 1/3 Golan Trevize ***** válasza:

"Van egy olyan program is,hogy Sony Update Service ott is azt írta,hogy nincs új frissítés. Mi lehet a baj?"


A baj az, hogy a te telefonodra még nem csinálták meg hivatalosan a frissítést.

2012. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh,értem,köszi! Azt lehet tudni,hogy mikor jelenik meg,már ha megjelenik?
2012. okt. 16. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
de van nem hivatalos verzio is, azt Flashtool-al fel tudod rakni. forumozgass, és guglizz :)
2012. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!