Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az iPhone...

Miért csinálja ezt az iPhone 4-em?

Figyelt kérdés
Van egy Jailbreak-elt iPhone 4-em, és cydiából felraktam az iOS 6.0-hoz tartozó siriportot, ahogy írták, majd később már nem ment, így letöröltem, és amikor reboot-ot kért, azóta nem tölt be, csak az apple logót mutatja, majd egy idő után eltűnik, és újra, csak ezt csinálja, ahogy utána olvastam ez siriport bug. Próbáltam redsn0w-al Just Boot-olni, nem segített. De arra lennék kíváncsi, hogy tudnám kikerülni a restore-t, hogy újra beinduljon a telóm?

2012. okt. 16. 14:43
 1/3 anonim válasza:

hát nekem is volt egy ilyesmim csak original telefonnal.

Restoreoltam az org. szoftveres ájfonomat, aztán ugyanezt csinálta mint neked. 3000 forintért megcsinálta a szerelő a használt gsm be...

2012. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
restore-t nem tudod kikerülni.
2012. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Restore-oltam, mert muszáj volt, de szerencsére mostmár működik, és soha többet nem rakom fel a siriport-ot!
2012. okt. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!