Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows Phone?

Android vagy Windows Phone?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért?


Légyszíves csak azok írják meg, akik már használták is. A youtubeon én is tudok videót nézni. Köszönöm!



2012. okt. 16. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyiket preferálod.Nekem volt már wp telóm is egy Omnia7 'személyében', egyedül az sd kártyás bővítés hiánya, illetve az usb mass storage hiánya volt a problémám, semmi más.Ami a wp előnye.Egyszerű és dizájnos UI, bár a metro szokás kérdése, szerintem ami f*sza, azt nem kell elbarmolni, így nincs nagy lehetőség a testreszabásra, de nem is kell.A people hub egy qrva jó cucc, integrálva van a telefonkönyv, a facebook, az email fiókokkal, mindent könnyen el lehet intézni, illetve az Office cuccok miatt lehet jó annak, akinek napi szinten használnia kell.Továbbá, nem kell hardveres erőmű alá, és stabilabb, gyorsabb az androidos telók 90%-ánál, valamint az alkalmazáspiac, ami ha nem is olyan a kínálatokban, mint a google play, viszont mind jól használható minőségi alkalmazás.Személy szerint lassan a tököm tele van az androiddal, arra várok, hogy olcsóbbak legyenek majd az Apollós cuccok, és azonnal visszatérek az wp-re.
2012. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Windows Phone. Könnyen kezelhető és az Androiddal ellentétben sosem fagy le. Stabil, megbízható.
2012. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én használom kb féléve. Jó. Nekem tetszik. Gyors, nem akad, nem fagy. A people hub -tudom, az Omnia 7 esetében nincs magyar nyelv- a kapcsolatok cseme, és igen, jól eltalálták, könnyen kezelhető. Én nem váltanék már rendszert. Egyrészt, mert nekem ez a legkényelmesebb, másrészt van jövője, harmadrészt pedig nincsen vele probléma. Ez nem fanatikusság, csupán az ember könnyen megszokja a jót. Androidom nem volt de sok tesztvideóban, tesztekben, meg élőben a kiállított darabok is néha laggoltak egy sort. Na ez a Windows Phonenál nem létezik. Vannak hiányosságai a WP7-nek, de amit tud, az patentül tudja. Nem kell várni semmire, minden azonnal végbe megy.

Viszont a Zune elején idegesített, de mára már megszoktam. Engem a Mass Store funkció nemléte nem zavar, hiszen mindig van nálam egy 16GB-os pendrive, a telefonom meg csak 8 GB és azt a zenéknek és a képeknek, kisebb játékoknak tartom fent. Tetszik a kamera és a fotóalbum közötti átjárás.

2012. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!