Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonom van, és már...

Samsung telefonom van, és már a 5. rejtett számos hívást kapom?

Figyelt kérdés

Felveszem,beleszólok,(én nem mondom a nevem,aki tudja kit hívott,úgyis tudja,mutatkozzon be a hívó),pontosan 5 mp.-et vár,és leteszi.Nem szól bele,hogy bocs, vagy téves.Próbaképp a feleségem vette fel, hátha beleszól, de nem, néma csend, 5mp. után leteszi.

Valaki így szórakozik?

Az én telefonomon csak azt lehet elutasítási listára tenni, akinek megvan a száma.Még visszahívni se tudom, ki lehet.

Mit tehetnék,hogy ne zaklasson?

Tmobilos vagyok,és nem előfizetéses.


2012. okt. 16. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Apple bosszút áll...

Viccen kívül pedig a rendőröket érdemes megkérdezned, mert ez zaklatás.

2012. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk is hívogat valaki ,szüleimet kb 6szor hívták már engem 3szor,a telefonon be lehet állítani,hogy a rejtett számos hívásokat autómatikusan elutasítsa,így nem is csörög majd amikor rejtett szám hív.
2012. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem mindegyiken....A felségemén van ismeretlen szám elutasítás.

Végülis lehet,hogy meglett a zaklató,a Mester kiadótól hívtak,ők tukmáltak rám valamit,sztem ők lehettek...

2012. nov. 24. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!