Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyári füles jár az...

Milyen gyári füles jár az Alcatel OT-995 telefonhoz?

Figyelt kérdés
A héten szeretnék venni egy Alcatel OT-955 telefont. Szinte már mindent tudok róla, de arról nem találtam információt sehol, hogy milyen fülest adnak hozzá. Agybadugósat? Vagy valami ócskát?:D Sokat használnám a telefont zenehallgatásra is, szóval ha valami ócskát adnak, akkor inkább viszek magammal egy kis plusz pénzt valami fasza fülesre :).

2012. okt. 16. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül az iPhone-hoz adott Sennheiser füles jó, amit gyárilag csomagolnak, meg hát a nagy átlagból még kitűnik valamelyest a Beats by gre, de az sem nagy cucc, csak hype.Az összes többi noname vacak max telefonálásra jó, vagy arra sem.Zenehallgatásra meg főleg nem.
2012. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Plusz ami kimaradt: Az OT fülesem sem egy AKG, vagy Sennheiser, zenehallgatásra szerintem nem valami jó, nyilván nem azzal domborít, hanem az árával.Az olcsósághoz meg hozzátartozik az is, hogy sz*rt pakolnak mellé.
2012. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ennél azért valamivel pozitívabbra számítottam :DD, kíváncsi vagyok azért más véleményekre is. iPhone-t meg inkább nem kommentelném :).
2012. okt. 16. 23:20
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Vegyél normális fülest, ha zenét akarsz hallgatni. Az ot990-é az egyszerűen siralmas, hallottam, hogy mit "tud". A 995öséről nem tudok semmit, de a gyáriak nem a legjobbak zenére. Vegyél akg, senn, bose, koss, vagy harman fülest.
2012. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Agybadugósat adnak mellé, de elég gyér, olyan mintha egy vödörből szólna a zene. Én elástam a fiók mélyére vésztartalék néven. Egy Sennheisert használok helyette.
2012. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, de kiegészíteném, ne "vigyél magaddal" plusz pénzt, máshol vedd a fülest. A telefonos boltokban csak lehúznak a tartozékokkal, főleg a fülessel (a szolgáltatók is).
2012. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, hát nem is úgy gondoltam, hogy a T-nél fogok fülest venni, ez még viccnek is rossz :DDD.
2012. okt. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!