Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elhagytam a pin kódomat...

Ha elhagytam a pin kódomat akkor a simkártyát kell kikódoltatnom vagy a telefont? Mert a simkártya telenoros a telefon media marktos. Most hova menjek? A válaszokat köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A SIM kártya PIN kódját? Azt a szolgáltatótól kapott dobozban lévő PUK kóddal tudod megváltoztatni.


Ha a telefonon állítottál be PIN (telefonzár) kódot, azt hard reset-tel tudod feloldani, csak akkor bukod az összes adatodat. PErsze függ milyen telefonod van.


[link]


[link]


De gondolom neked a SIM kártyádon tárolt PIN kód kéne, ahhoz pedig elő kell keresd a dobozt amiben a PUK1 PUK2 PIN1 PIN2 kódok voltak.

2012. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kártyát hagytam el amin a pin kód volt és nyilván azon volt a puk kód is.
2012. okt. 17. 15:49
 3/4 bp1985 ***** válasza:
A sim kártyát nem lehet függetleníteni. A telefont ott veszed, ahol akarod. A kettőt ne keverd össze. A kártya a szolgáltatóé, a telefon pedig a tied. Remélem így érted.
2012. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltató kiadja mindkettőt (pin, puk) illetve a telenor honlapján az online ügyfélszolgáltatásra regisztrálsz, akkor ott is meg tudod nézni.
2012. okt. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!