Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinetetk melyik telefon...

Szerinetetk melyik telefon fajta jobb a ketto kozul? A "Samsung Galaxy" vagy "LG Optimus"?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Sony Xperia.


De ha 2 közül már muszáj választani inkább a Galaxy telefonok mert az LG-kel nem jók a tapasztalataim.

2012. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

2 közül a galaxy de az se mindegy melyik kategóriában.


amúgy meg egyik se, kuka az összes, Sony Xperia vagy HTC amire azt mondom hogy korrekt.

2012. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Már írták, mindkettő egy okádék, de akkor már inkább a Samsung a jobb egy leheletnyivel.
2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
18%
A ketto kozul a Samsung. Amugy en iPhone parti vagyok.
2012. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyet kell értenem az első kettővel! Az Xperia mobilok a legjobbak, de ha választani kell akkor Samsung. De csak azért meg az LG sz*r telefonokat gyárt.
2012. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy sorozata.Van egy-két kivétel de amúgy jobbak mint a LG Optimusok.
2012. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah, most ez is telefonfüggő. PL: az Optimus G nagyon jóra sikeredett, de a többi gáz.(talán még az 4x hd is elmegy). De a SOny Xperia a legjobb. A kettő közül pedig Galaxy.
2012. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Most a Sony telók kajak ennyire jók?oO Csak mert mindenki azokat isteníti...főleg az U-t. :D
2012. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Sony telokat azert isteniti ennyire mindenki, mert ar/ertek aranyban nagyon jok, es a csucskategoria kivetelevel mindenhol toluk kapod a legjobb hardvert a penzedert. Az viszont vicc hogy egyesek szerint pl. egy Xperia T jobb mint egy SGS3/HOX. Ami viszont ellenuk szol (szerintem) az az iszonyuan unalmas UI (tudom hogy le lehet cserelni, de most out-of-the-box allapotrol van szo), es a frissitesekkel sem sietnek eppen...
2012. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tom miért szólja le mindenki az Optimus-okat nekem kellemes tapasztalataim voltak, nem akadtak annyira mint a Galaxy-k.
2012. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!