Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új telefont vennék, miket...

Ha új telefont vennék, miket kell figyelembe vennem?

Figyelt kérdés

pl. tartozékok(fülhallgató, töltő, usb), garancia

és még mit lehetne kérdezni?



2012. okt. 17. 17:36
 1/4 anonim válasza:
Azt hogy iPhone legyen, minimum 4, de az 5-tel nagyon nagyon vagány lennél, amíg ki nem jön a 6.
2012. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is most akarok újat venni, én a következőt csináltam:

1: Megnéztem MIRE KELL. Felesleges 150e ft-os telefont venni, ha csak telefonálni akarsz vele.

2: Ha tudom, mi az,amit tudnia kell, kérdés, azokat milyen minőségben tudja? Internet, kamera ...stb

3: Mennyi pénzed van? Ez elég fontos például :D

4: Hajlandó vagy-e kiadni +50ezer forintot azért, hogy apple terméket vegyél? Ha nem,akkor például iphonet ne vegyél.

5: Milyen hozzá a terméktámogatás? Csődbe megy-e épp a gyártó, valami fing szar ismeretlen oprendszer van-e rajta, vagy olyan, amit és amire fejlesztenek?

6: Tetsszen, mert minden legalább kétszer olyan jó, mint bármi más, ha jól néz ki :D

Kb 1-2 nap böngészéssel, tesztolvasgatással azért már nagyjából képben lehet lenni.

2012. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is hasonló szempontok mellett választok:

tetszen, árat tudás szinten nézek(minek fizessek olyan hardverekért többletköltséget, amit ki se lehet használni), mivel sokat cserélem a telefonokat, nem árt, ha értékálló. én nem fényezni akarom az iPhonet, de nekem van egy 4-em, vettem használtan lassan 1 éve 80ezerért, ami még akkor is éppen nagyon olcsó volt, és most maximum 70ért tudnám eladni, ezzel szemben egy tömeggyártó(mint pl samsung, ami egy évbe kiad 3 csúcsközeli telót) 1 év alatt már 30-40 ezret eshet, mert már elavult...(s2-t se venne már nagyon senki, mert miaz, hogy 4,3"-es kijelzőnek 800x480-as felbontása van). Lehet, hogy az iPhone-ért kicsit több pénzt adsz ki, de az az érték kevesebbet is veszít. szerintem az s3 is jövőre már max 120-130 lesz használtan, mert már egy 2magos s4 proci is jobb az exynos-nál, nem hogy a 4 magos...

2012. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bár azért ennyi pénzt nem szánok egy telóra, meg amúgy se akarok iphone-t.. :)
2012. okt. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!