Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet a baja a telefonom...

Miért lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Sony ericcson xperia x8 telefonom van.Nem rég új zenéket akartam feltölteni rá.Felcsatlakoztattam a telefont,kitöröltem a gépen keresztül pár zenét,és felraktam rá az újakat.Eltávolítottam a telefont az usb-ről.Nem voltak a számok a telefonon. Vissza csatlakoztattam,és akkor is látom hogy a kitörölt zenék még ott vannak,az újonnan feltöltöttek pedig nincsenek.Képeket abszolút nem tudok letölteni már régebb óta,interneten keresztül. Azt írja ki,hogy probléma lépett fel. Egyik nap bluetoothon akartam fogadni pár zenét,és akkor azt írta ki hogy "tárolási hiba".. Nem tudom mi van a telefonommal,amúgy most lesz két éves.Víruson is gondolkoztam,de van vírusirtóm. Tudom,nem sokat segíthet,de akkor is. Valakinek esetleg valami ötlete,hogy mi lehet vele?

És ha már ezt írom,akkor még egy kérdés: mért nem kapom meg az smseket? Jó formán semmi sms-t nem kapok meg,ha pedig igen,azt is egy,két hétre rá..

A válaszokat előre köszönöm!



2012. okt. 17. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mentsd le az adatokat a microsd-ről és teljesen formázd le. Utána jónak kell lennie.
2012. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megformáztam a kártyát.leis törölt mindent.leszedtem az usbről,vissza tettem,és látom hogy az összes amit kitöröltem újra ott van. Tehát mintha nem is formáztam volna meg. ilyenkor mi a teendő?
2012. okt. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!