Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonom...

Samsung galaxy mini telefonom van. Facebookról szeretnék letölteni képet. és nem megyek. Aztmondták nekem hogy úgy kell hogy rákattintok a képre hosszan. és ott ki jön hogy mentés másként. Denekem csak. Zümmög egyet. És akkor most ezt hogy kell?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Csak rá kell kattintani a képre, és ott van egy olyan alatta, hogy megtekintés teljes méretben. Ha arra rányomsz, automatikusan letölti.
2012. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha rákattintok a képre és ezt adja ki: Set as,share,view album,settings,lo out,about.
2012. okt. 18. 14:06
 3/11 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem a kép alatt ez ott van. Nem kell hosszan rajttartani az ujjam. Kérdezd meg a szervízben Ott biztos tudnak segíteni :)
2012. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De te.. őő.. teljesképernyőre rakod a képet vagy csak.. ha.. pl.. meglátsz egy képet a facén.. és ..úgy írja ki neked?
2012. okt. 20. 06:53
 5/11 anonim válasza:

Ha látok egy képet mondjuk üzenőfalon, rákattintok és ott a kép alatt ahol a kommentek meg a like-ok vannak felette ott van ez nekem.

A facebook alkalmazással csinálod vagy nettel? Mert nekem ez a netes m.facebookon van..

2012. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alkalmazással csinálom. :)
2012. okt. 20. 14:34
 7/11 anonim válasza:
Úgy nekem se jó.. próbáld az m.facebookkal :)
2012. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hol kell letölteni az m.facebookot?
2012. okt. 24. 15:03
 9/11 anonim válasza:
Bocsi, most vettem észre, azóta biztos találtál választ. Amikor a netet megnyitod, ott kell beírni hogy m.facebook.com ez a mobil változata a számítógépen használt facebooknak.
2012. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az m.facebookot nem kell letölteni, csak beirod, h www.m.facebook.com , és elvileg kiadja. és hosszan rámész a képre ès a többi oda van irva. nekem is galaxy minim van.
2012. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!