Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Ace 2 vélemények?

Samsung Ace 2 vélemények?

Figyelt kérdés
Nem érdekel más telefon, hogy inkább ez meg az, csak konkrétan erről a telefonról mik a vélemények? Kinek van? Mik a tapasztalatok?

2012. okt. 17. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdésedből ítélve már eldöntötted, hogy ilyet akarsz, akkor minek írod ki a kérdést? Hogy megerősítsd magadba na döntésed? Írnék jobbat de nem írok mert te azt mondtad ne, meg ahogy említettem nagyon úgy néz ki hogy elkötelezted magad a telefon mellett, ergo kérdésednek nem sok értelme van.
2012. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi, hogy akinek van mi a véleménye :)
2012. okt. 17. 21:21
 3/4 anonim válasza:

Szia! Nekem Ace 2-őm van és nagyon szeretem. Szinte hibátlan telefon, a legújabb játékok is gond nélkül futnak. Nekem még egyszeresem fagyott be, csak 1X akadozott akkor is félperc után abbahagyta. Éles és tiszta képernyő, gyors és elég erős hardver, ezen kívül jó képeket csinál és a videói is egész jók.

Az egyetlen hibája hogy kicsi a belső tárhelye, míg a dobozon 4gb írnak a gyári adatok miatt csak kb 1.5gb helyed marad szabadon felhasználhatónak.

És ha megkapja a beígért 4.1 -es android updatet akkor ezektől a kis hibáktól eltekintve tökéletes KÖZÉPKATEGÓRIÁS telefon lesz.


Most hirtelen semmi más nem jut róla eszembe, remélem segítettem!

2012. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem szólóval teljesen egyetértek! Nekem is Ace2-m van, elégedett vagyok vele, fényképező, videó jó képeket/felvételeket készít, játékok jól mennek rajta, programok is rendesen futnak, a külső hangszóró ugyan nem 5csillagos, de fülhallgatóval nagyon jól a zene!
2012. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!