Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes-e felhúzni a processzo...

Érdemes-e felhúzni a processzort Galaxy S2-n?

Figyelt kérdés
Nagy az esélye, hogy kiég a proci?

2012. okt. 18. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert túlszabályozás esetén, ha túlmelegszik a cpu, akkor kikapcsol a teló, mint a számítógép is, ha túlmelegszik.

Egyébként meg húzni rajta felesleges, csak egy stabil, és TW mentes romot kell rápakolni és hasítani fog, mint a mérgezett egér.

2012. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mégis a benchmark eredmények custom romokon jóval alacsonyabbak, mint a gyárin. Azt nem értem, hogy miért?
2012. okt. 18. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
A főzött romos benchmarkok sosem pontosak.
2012. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd felhúzni? Akad rajta valami? Azt nem hinném. De egyébként az első már mindent leírt.
2012. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, nem fogom felhúzni. AOKP-s romokat használok, csak megijedtem, hogy Quadrant 2700. Szóval ezek nem pontosak. Jobb, mint a gyári?
2012. okt. 18. 21:09
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy jobbak-e a főzöttek
2012. okt. 18. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Többre képesek, mint a gyári.
2012. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha azzal kezdjük a sort, hogy főző konyhán belül jobban optimalizálnak, mint a zseni mérnökök a gyártóknál, akkor ja, jobbak a kókányolt romok.Stabilabbak, gyorsabbak, optimalizáltabbak, több memória érhető el velük az ext partíciós támogatás miatt, illetve kevesebb a sallang, ezzel is több az elérhető memória.

A szintetikus teszteket meg bszhatod, mert csak a benchmarkhuszár vérpistikék verik rá a nyálukat, csak egy irányadó jellegű értéket adnak, sosem voltak pontosak, de főzött rom alatt még inkább nem lesznek azok.Erre sosem szabad alapozni.Illetve úgy mondom, hogy értelmes ember sosem alapoz linpack, antutu, quadrant, meg smatbench pontokra...

2012. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!