Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 telefonom van.!...

Samsung s5230 telefonom van.! Nem volt rajta internet de elküldtem a 1430-as számra azt h +netstart, majd beírtam az URL-be h 0. facebook.com. Azt írta ki hogy a szolgáltatás nem elérhető! Miért?

Figyelt kérdés
a telefon masik sim kártyával müködik :S

2012. okt. 18. 20:13
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg nem jók a készülék beállításai. [link] Nekem ez anno segített. Ugye 30-as kártyával próbálkozol?
2012. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A 0.facebook az a 30-as telókra van kitalálva!

20-as kártyánal próbáld meg az m.facebook-ot használni

2012. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a probláma az volt hogy 2forint volt a kártyán. amugy alap hogy 30 kártáyn probálkozok meg ha 20 lenék minek kültem volna üzetetet 1430 számra hogy +netstart? és azt irta hogy már be van kapcsolva net, eböl kilehetet volna találni hogy 30 vagyok
2012. okt. 22. 13:56
 4/4 anonim válasza:
higgadj már le! ha lenne egy minimális kis eszed (ami nincs) akkor utána olvashatnál! a 30-asnál sem ingyenes a face, mert kell rajta 10-20 forint egyenleg!
2012. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!