Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki Magyarországon lakik az...

Aki Magyarországon lakik az előfizethet egy Román mobilszolgáltatónál mobiltelefonra?

Figyelt kérdés

Vámospércsen lakuk (Debrecentől 20 Km). Eddig a régi telefonommal tökéletesen megvoltam a Vodafone Edge hálózatán de mivel okostelefonra váltottam és szeretnék rajta 3G-n internetezni ezért elég rossz helyzetbe kerültem. Ugyanis ha elindítom a telefonon a manuális hálózatkeresést ekkor ezeket írja ki:

Vodafone HU 2G

T-Mobile HU 2G

Telenor HU 2G

Orange RO 2G

Orange RO 3G

Cosmote RO 2G

Tehát csak a Román Orange szolgáltatónak van 3G lefedettsége itt egész tűrhető jellel(2 csíkos). Én mint magyar állampolgár köthetek a Román Orange szolgáltatóval szerződést?



2012. okt. 18. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen nem havidíjas szolgáltatást hanem feltöltőkártyásat.
2012. okt. 18. 20:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előfizetés és a feltöltőkártya nem ugyan az.

Utóbbi sokkal lazább. Körülbelül bemégy egy boltba és veszel egy kártyát.

2012. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!