Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teszkós mobilnetre hogy...

Teszkós mobilnetre hogy tudnék felcsatlakozni androidos telefonnal? Nincs a kiválasztható hálózatok között a Teszkó és hozzáadási lehetőséget sem találtam a csatlakozási pontok között.

Figyelt kérdés
Csak azokat a hálózatokat használhatom, amit az Android menürendszer által felkínál a telefon?

2012. okt. 18. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azokat a hálózatokat használhatod amelyikhez a SIM kártyád tartozik, illetve amelyikkel a szolgáltatód roaming szerződésben áll.

Olyan, hogy Tesco hálózat nem létezik fizikailag ( virtuális szolgáltató). A Vodafone hálózatát használja, tehát a telefonod nem fog olyan hálózatot találni, hogy Tesco Mobil.

2012. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ami egyébként segítség volt részben!

A fő gondom az volt, hogy nem enged hozzáadni pontokat (APN-t), de szerencsére 3 nap után végre rájöttem hogy kell. Sajnos az Android még teljesen új nekem.

2012. okt. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!