Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt mondta a T-Mobile, hogy...

Azt mondta a T-Mobile, hogy kaphatok ingyen egy HUAWEI ASCEND Y200/SL telefont. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatok róla? Érdemes elfogadni?

2012. okt. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ingyen? Csak úgy nem osztogatnak mobiltelefonokat a szolgáltatók.

Amúgy "ajándék lónak ne nézd a fogát", de kétlem, hogy ajándék.

2012. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ingyen = a jelenlegi díjcsomagod most fog lejárni és ha ezt a telefont elfogadod akkor +2évvel meghosszabbítják a szerződést.


Egyébként egyáltalán nem éri meg, mert nekem 2 hete így "ingyen" Lumia 710-t adtak.

2012. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak üzenem, hogy készülékcsere lehetőségen keresztül adnak ingyen telefont. Azaz nem kell érte fizetni semmit.
2012. okt. 24. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A készülékcsere azt jelenti, hogy kapsz új telefont + aláírsz újabb 2 évet.


Milyen díjcsomagod van? Mert egyáltalán nem mind1.

Én pl. Fun díjcsomaghoz(ami havi 1725Ft) kaptam 65ezer ft értékű Nokia Lumia 710-t.


Van egy másik díjcsomagom is, ami 16990 Ft, ahhoz iPhone 4s-t akartak adni 990Ft-ért.

2012. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mozaik M van nekem, általában keveset fizetek, mert lebeszélhető a havi díj. A FUN díjcsomagot csak fiatalok rendelhetik?


Tehát végül is konkrétan a telefonért nem kell fizessek...:)

2012. okt. 24. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!