Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem engedélyez szoftverfrissít...

Nem engedélyez szoftverfrissítést. Miért?

Figyelt kérdés
Nemrég próbáltam rootolni az S2-met,de rosszul sült el,miután nem akart bebootolni,így szervízbe küldtem ahol tettek is rá egy új oprendszert,pontosabban 4.0.3as androidot (PDA:LP2 / PHONE:LP1 / CSC:LP2 (KOR).A problémám,hogy azóta rengeteg olyan bugot tapasztaltam,ami azelőtt nem jelentkezett pl.lefagy a teló amikor hív valaki :-q,és sokkal lassabb lett.Azóta Kies azt írja h az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén végrehajtott szoftverfrissítést,így frissíteni se tudom.Eszembe jutott egy megoldás,de nem vált be,próbálkoztam a szoftver vészhelyzeti helyreállításával,de ha rámegyek akkor a helyreállítást igénylő szközök listája üres,szóval nem tudtam végrehajtani.Mégis mit lehet tenni,hogy ugyanolyan legyen mint ezelőtt? Bocsánat a hosszú leírásért...

2012. okt. 19. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
telepíted a gépedre a flashtoolt, letöltesz valahonnan egy s2-re való régebbi romot, aztán flashtoollal felpakolod a telefonra, részletes leírások angol/magyar nyelven google segítségével fórumokon fellelhetők
2012. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó de én nem ezt akarom..én a legùjabb official romot akqrom telepiteni és őszintén nem is fogok többet szòrakozni ilyen flashelős dolgokkal mert nem akarom megint javitani vinni a telòt.Annyit szeretnék elérni hogy ùjra tudjam kiesen frissiteni.
2012. okt. 20. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyári romot szedsz le, akkor elvileg lehet, a flashtool nem = root, a gyári romok meg jóformán mindenhol fenn vannak.
2012. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!