Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc,...

Sony Ericsson Xperia Arc, vagy Arc S? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ezen a két telefonon dilemmázok, de nem találtam jelentősebb eltérést, sőt mintha valahol azt olvastam volna, hogy az Arc jobb, mint a későbbi testvére.

Szeretnék véleményeket is, jöhet rossz is:)

köszi!


2012. okt. 20. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg már nem éri meg egyik sem. Drága, és a JB frissítés is álom marad. Egyébként az Arc S erősebb processzorral rendelkezik. (+400Mhz)
2012. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

miért nem éri meg? csak jókat olvastam róla. Akkor milyen telefont ajánlasz? épp telefonvásárlás előtt állok és tanácstalan vagyok. Max 40.000 tudnék rá szánni és mindenképp használtban vennék.

Motorola defy-n gondolkodom még.

2012. okt. 20. 12:00
 3/5 A kérdező kommentje:
+ ZTE monte carloról vélemény?
2012. okt. 20. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

ZTE: Nagyon gyenge.

Az Arc S azért nem ajánlott, mert már kissé koros darab, és újonnan drága. Ha használtan veszed, akkor még megérheti, ha találsz 40 ropiért. De Jelly Bean (Android 4.1) frissítést ne várj rá.

2012. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted milyet vegyek?:D

Elég rossz így válogatni, ha az ember alig ért hozzá:S

Jó lenne valami hozzáértő véleménye:S megköszönném:)

2012. okt. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!