Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Se facebook, se pénz, ilyenkor...

Se facebook, se pénz, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
reggel fetöltöttem teleonomat 1500-Fttal mert most lett kifüggetlenítve a telom és most 30-as kártya van benne,na mondom mostmár biztos fogok tudni fészezni erre belelépek nem műköüdik..:O ja és még a pénzt is levette szóval 15-Ft alá csökkentem és azt írta ki hogy Érvénytelen Webbeállítások...na mondom jolwan 0.facebookot is próbáltam de már most azt se adja be meg semmit... ilyenkor szerintetek mivan? miértnem tudok fészezni mikor felvan töltve a telom? ja és még a telefonosba is bevittem hogy legyenek már szivesek rátenni erre azt mondják hogy erre nem lehet..-.-" mikor o.társamnak ugyan ilyen teloja van és mégis lehet,szóval nem értem de már ideges vagyok nagyon..:(
2012. okt. 20. 11:45
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és a telefonomon jobb fels sarokban hol egy E-betű hol egy G-betű van ez most mi ? nem értek a telokhoz sajnos..:S használati utasítás meg már nincs meg mert nem mostani a telo...am Nokia 7230-as a telo elfelejtettem leírni.:)
2012. okt. 20. 11:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Az E és G betűk a hálózatot mutatják, hogy milyen gyors ott az internetkapcsolat. Rendesen beállítottad a 0.facebook-ot, ahogy a T honlapján írják?
2012. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem állítottam semmit csak rámentem hogy címre ugrás és beírtam hogy 0.facebook.de megnézem mit kell beállítani nem is tudtam..köszi válaszodat.!
2012. okt. 20. 11:58
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

ezen az oldalon néztem a beállításokat az els sikerült a 1430 Netstart.! a 2.pontnál nem találok olyat a teloba hogy T-mobil Net..szóval ott elakadtam mert nekem vodafonos a telom mivel kivan függetlenítve .:S mit csináljak?

2012. okt. 20. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj be egy T-pontba, és ott kérj segítséget.
2012. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én még T-pontról nem hallottam itt ahol én élek nincsennek ilyesmik..:D de köszi azért
2012. okt. 20. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
T-pont = T-mobil üzlet
2012. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"na mondom jolwan 0.facebookot is próbáltam de már most azt se adja be meg semmit... ilyenkor szerintetek mivan?" az van, hogy ezzel kellett volna először próbálkozni(legalábbis ebből azt veszem ki, hogy nem ez volt az első), és 15 Ft alatt persze, hogy nem fog bejönni. amúgy milyen telefonod van?
2012. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!