Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit kell várnom a telefono...

Mennyit kell várnom a telefonomra? Mennyi a türelmi idő? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bevittem az okos telefonomat a Vodafone-ba, hogy küldjék szervizbe, mert még garanciás, 1 hónapja benn van és semmi hír felőle...pedig csak egy 10 perces munka lenne rajta(hangerő LE gomb felgörbült)

Nincs olyan hogy 1 hónap után kérhetem vissza pénzem vagy egy ugyanolyan telefont????

Az a baj hogy nincs telefonom, mert nem adtak cseretelefont.


2012. okt. 20. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kellett volna adniuk cserét ha garancia még van rá,legközelebb kérdezd meg hol a szervíz és vidd el magad,mert így egy csomó ideig csak ott áll náluk.
2012. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért nem adtak cserét, mert nem tudtak, (mert 30 as vagyok) és még velem álltak veszekedni hogy kifüggetlenítettem a telefont!

közben a Motorola Defy-gyárilag független, és nekik nem volt független cserekészülék....

de nem igaz hogy 1 hónap alatt nem tudták megjavítani :(

2012. okt. 20. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy még el sem küldték a szervízbe hanem még náluk van,mert nem egyesével küldik el.
2012. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nincs valamilyen szabály, hogy visszaadják a pénzt vagy valami??
2012. okt. 20. 14:40
 5/6 anonim válasza:

Igazából mivel függetlenné tetted, így elveszthetted volna a garanciád.

Örülj neki h megcsinálják

Nekem általában 4hetet kell mindig várnom, ha valami nagy vagy ha valami kicsi baja van.

2012. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem függetlenítettem...gyárilag független
2012. okt. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!