Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatottok a Sony...

Mi a tapasztalatottok a Sony Xperia P-vel?

Figyelt kérdés
valószínű,hogy én olyant kapok karácsonyra,de olvasok róla minden félét és ugye az androidos telefonokon van market tudom mert nemrég még androidosom volt t-mobile pulse mini,de tönkre ment és ezért kapok újat na,de ami a lényeg hogy olvastam olyant hogy a xperia p-n play néven futt a market,de csak egy ingyenes játék van rajta ez igaz vagy csak valamit nagyon félre olvastam?

2012. okt. 20. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Most már minden androidos telefonon google play van, mert átnevezték a marketet, úgyhogy a google play az ugyan az, mint a market, szóval nem igaz ez a hír, onnan is le tudsz tölteni bármit, és egyébként is az összes telefonon most már play van.
2012. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok köszönöm.akkor megnyugodtam ami volt telefonom az egy elég gagyi android volt eleve anyumé volt nekem egy samsung s5230-am volt csak neki az túl bonyulult volt meg jobban tetszett neki az enyém én meg már jobb telefont akartam így elcseréltük de amíg működött addig is állandóan fagyott nem azt csinálta amit akartam meg már megvolt vagy 2 éve elegem lett belőle így már 2 év után jó lesz hogy kapok egy újat úgyhogy annyira nem is bánom azt hogy tönkrement amúgy neked milyen telefonod van ha okos telefon akkor mik vele a tapasztalataid?
2012. okt. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!