Sony Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Egy Sony Xperia Sola készüléket szeretnék venni, de egy barátom azt mondta, h apjának is olyan van (telenoros is, és én is olyat szeretnék) és akadozik, illetve az ICS se megy rajta akadozás nélkül. Igaz lehet?

2012. okt. 20. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az xperia soal az egyik legkobb a kategóriájában, szerintem az csak egyedi probléma lehet.
2012. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mai telefonok nagyon jók!De amit az Androidot illeti egy szar!Lehet az az ICS akár,gyenge!
2012. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Solám van, semmi baj vele, de még hivatalosan nincs rá ICS! Nekem nagyon tetszik és nagyon jó telefon ebben a kategóriában
2012. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is solám van, és csodák csodája, van rá már elseje óta rá gyári ICS. Írták, hogy egyéni probléma, én is ezt tudom erősíteni. Nagyon jó telefon, akadozásokat én nem tapasztalok. Ha mégis akadozna, nem árt újratelepíteni a PC Companionnal, vagy a SUS -szel a szoftvert, természetesen tiszta telepítéssel.
2012. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. itt olvastam különböző...öö...kijelentéseket.:D szóval akkor van rá HIVATALOS ICS, vagy még nem?
2012. okt. 21. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező tanulj meg olvasni!
2012. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pont ez az, hogy olvasok én, de van aki ezt írja, van aki meg azt.:DD
2012. okt. 21. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a Sony weboldalát, ott is fent van, hogy kiadták az ICS -t...
2012. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
óóó kössz, megtaláltam, eddig nem tudtam, hogy honnan értesülnek erről az emberek.:DD
2012. okt. 21. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia U-val akad az ICS. Ez az android valami kegyetlen fail... 2.3-mal tök jó volt a teló, kár volt frissítenem. :( ICS óta még a wifi is rossz lett. (n)
2012. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!