Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes- ban albumképek beállít...

ITunes- ban albumképek beállítása?

Figyelt kérdés
Eddig WP7- et használtam és ott Zune- ban nagyon egyszerüen lehet berakni albumképeket (meg ugy általában album infókat könnyü szerkeszteni). Eladom a WP7- es telóm és veszek egy iPhone- t de iTunes- ban hogyan szerkesztehetem meg az album adatokat (pl: nem rakott be mindenhova borítóképe)?

2012. okt. 20. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
*[...]borítóképet)?
2012. okt. 20. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
belemész jobb gombbal a zene/zenék(ha egyszerre kijelölöd az összes zenéjét egy albumnak) infóiba, és ott ha csak egy zenét választassz, akkor egy külön fül van, ha több zenét, akkor egyből ahogy kiadja, ott kell rákattintani az albumborító helyére.
2012. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én idáig jutottam: kijelöltem egy albumon belül az összes zenét, jobb egérgomb, végignéztem milyen lehetőségek vannak, de olyan van csak, hogy albumilusztráció beszerzése amihez fiók kell tehát gondolom iTunse- rol akar leszedni (nem tudom ingyen/pénzért de) én a saját boritóm raknám be ami a gépen van, ez lehetséges?

[link]

2012. okt. 20. 23:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, elhamarkodottan írtam a visszajelzést! Találtam egy másik opciót ami a zenék információját mutatja

[link]

Ezen belül már át lehet állítani az albumot

[link]

2012. okt. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!