Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VIBER programot nem tudom...

Zsófia11 kérdése:

VIBER programot nem tudom használni a telómon (Samsung Galaxy Ace). Megnyitom, regisztrálni akarok, de nem küldi az SMS-t. Már nagyon sokszor próbáltam. Miért? Légyszi valaki!

Figyelt kérdés

Látom viszont, hogy írja, ha nem kapok meg az SMS-t 60 másodpercen belül, kattintsak oda, átirányít a honlapra, de ott szintén nincs kód.

Remélem tud valaki segíteni!!


2012. okt. 21. 10:54
 1/5 anonim válasza:

szóval próbáltad már azt,hogy a "no code" -ra kattintottál?

mert engem utána rejtett szám hívott és a Viber kódot egy gép elmondta...

2012. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a választ!

Még nem próbáltam!

De nem is találkoztam ilyennel.. mármint nem emlékszem, hogy hol volt ez a lehetőség!?

2012. okt. 24. 11:58
 3/5 anonim válasza:
Sikerült már? Mert nekem is ugyanez a problémám :/
2012. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos..
2012. nov. 9. 09:41
 5/5 anonim válasza:
Elso valaszolo vagyok! Probald meg hogy letorlod a Vibert es tolrsd le ujra,hatha akkor kuld kodot,ha 60 mp-n belul nem kaptal kodot akkor kiirja hogy hova kattints es mit csinalj, ha sikerul felhivnod diktal egy kodot ,ha jo a memoriad megjegyzed de sztem nem art leirni a papirra :D ha meg a diktalt koddal nem enged be (angolul beszel persze) akkor en azt csinaltam (mondjuk en veletlen deaktivaltam anno de mostmar megoldottam soot meg aznap) szoval hogy kitalaltam magam egy kodot :-) az elso harom szamot azt hiszem nem valtoztattam csak az utolsot es azota mukodik :D Sok sikert ,ha tovabbra se jo irj igyekszem valaszolni,bocsi ezert is ,hogy csak most irtam, remelem segitettem
2012. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!