Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia u vagy j?

Sony xperia u vagy j?

Figyelt kérdés
Az u jobb mint a j ? és ha igen hardveresen menyivel erősebb? illetve azt szeretném kérdezni hogy az u 4gb-ja elég játékokra zenékre ?

2012. okt. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az U hardveresen erősebb, mert amíg az Xperia J-nek egy mag 1Ghz, addig az U-nak két mag 1Ghz. Sok mindenre elég a memóriája, de csak akkor, ha egy-két játék van teljesen feltelepítve.
2012. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és az mit jelent hogy nincs teljesen feltelepítve ? amúgy nem ilyen nagy játékokra gondoltam, de azért ilyeneket hogy bad pigy fruit ninja stb tarthatnék rajta folyamatosan?
2012. okt. 21. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Most kb 25 külön alkalmazás, 50 zene és 60 db kép van rajta és az 5,5 GB helyből 4,8 GB szabad...És ott van még a dropbox tárhely ingyen +2,5 GB stb...Remélem segítettem, +1 xperia U
2012. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és ez csak a saját navigációm, stb, ezek folyamatosan fenn vannak. Én bőven elférek rajta.


Erősebb sokkal, már leírták.

2012. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az u az sokkal erősebb, és nekem ezek vannak rajta: Dead trigger, Dead space, Shadowgun, Modern combat, Gta3, és még vagy 15 kissebb játék, 50 zeneszám, és még kb. 20 egyéb alkalmazás, és még van 200mb szabad helyem, úgyhogy kb. erre elég.
2012. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!