Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan programot szeretnék ami...

Olyan programot szeretnék ami számolja, hogy mennyit beszélgettem, androidos telefonra. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy androidos telefonom (samsung galaxy mini) és szeretnék rá letölteni egy programot ami számolja, hogy hány percet beszéltem, erre a célra letöltöttem a "Call meter ng"-t ez tökéletes is lenne, csak még egy olyan részt szeretnék hozzá, amivel meg tudom adni, hogy melyik számot ne vegye figyelembe, mert van olyan akivel ingyen beszélek!


Előre is köszönöm a segítségetekget



2012. okt. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
DroidStats. Be lehet állítani az ingyenes számot rajta. Magyar nyelvű
2012. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
király, köszi. és hogy tudom a widgeteket kitenni asztalra?
2012. okt. 24. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem más telóm van, de androidos az is. Ott kezdőképernyőn nyomsz és feljön ablak.Tovább értelemszerűen.
2012. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, még egy olyan, hogy nekem beleszámolja a viber hívásokat is azzal nem tudod mit tudnék kezdeni?
2012. okt. 24. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem mentem bele a beállításokba. A vibert kitöröltem. Nézz szét a beállításai között, én csak ennyit tudok mondani.
2012. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez is nagy segítség volt, köszönöm szépen
2012. okt. 24. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt talán segítenek neked.

2012. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!