Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple-rol Samsung-ra?

Apple-rol Samsung-ra?

Figyelt kérdés

Már 2 éve használom az iPhone-omat, meg vagyok vele elégedve, tetszik, ezen kívül minden más elektronikus ezközöm Apple. Összespóroltam annyi pénzt, hogy az elegendö legyen az új iphone-ra, viszont amikor megjelent, sajnos nem nyügözött le nagyon. Nem frissítettek sokat az os-en, sem pedig a hardware-en. Most tanácsot kérnék, hogy melyik készüléket válasszam, az iPhone 5-ot vagy a Samsung galaxy S legújabb szériáját. Szeretnék lojális maradni az apple-hez, viszont szeretnék kipróbálni, illetve nyitott vagyok valami újra.

Ha kérhetném ne olyan indokokat mondjatok, mint pl a bovítheto memória, bluetooth kompatibilitás más telefonokkal is, nagyobb képernyo. És még annyit, hogy miben másabb az android, milyen nehéz hozzászokni, beállítások, update mukodése, teszem azt 4.0-rol lehet e 5.0-ra, vírusok vannak-e...



2012. okt. 21. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy semmit nem tud jobban, tehát ha nem a hardveres különbségeket nézzük, akkor teljesen mind1, hogy iPhone 5-öt vagy sgs3-at veszel. Szerintem maradj a mostani telónál, vagy ha nyitott vagy, próbáld ki majd a wp8-as telókat, lumia 920-t várom, és mondjuk nem megjelenésekor, de valamikor jövő nyáron tervezem, hogy leváltom az iPhone 4-em, anno volt wp7-es telóm is, és kicsivel jobban bejött, mint az ios, viszont idáig is azért nem váltottam, mert egyszerűen nincs semmi olyan dolog, ami hiányozna nekem.
2012. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En HTC-rol (Sensation XL->Sensation XE->One X) valtottam Samsungra (Galaxy S3), szamomra kellemes meglepetes volt. A kovetkezo telefonom viszont ASUS lesz, pontosabban a Padfone 2. Ket ASUS tabletet is hasznalok, es szamomra egyesitik a HTC es a Samsung elonyeit (igenyes, minosegi kulso+eros belso hardver, extranak pedig ott a majdnem stock android, es a gyors szoftverfrissitesek).


A javaslatom az lenne, sajat peldambol kiindulva, hogy menj be egy mobilos boltba, ahol kiprobalhatod az S3-at vagy a Note 2-t rendesen es utana donts. (En is igy vettem az S3-at, bementem a boltba, meglattam, fogasra nagyon kellemes volt, kijelzoje is szep volt, es simabban mukodott mint a HOX-em akkor, szoval megvettem.)

2012. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Én nem szeretnék Windows-phonet, próbáltem nekem nem tetszik(embere választja). Viszont még mindig megvárnám az újabb Samsung Galaxy S akárhányat, a Note nekem túl nagy. Habár az új iPhone zseniális, és még mindig gyorsabb a galaxy-nál, de meglehet, maradok az Apple-nél de várok jovo Szeptemberig, hátha végre többet adnak panoráma fotónál, meg hossabb képernyonél :). Sokat segétettetek, de még inkább gondolkodom rajta :). Sok pénzrol van szo, és nem akarom kib@szni az ablakon(15 evs vagyok).
2012. okt. 21. 22:03
 4/10 Multigod97 ***** válasza:
Szerintem nem ad akkora pulszt egy S3, persze vannak előnyei is, de hátrányai is.
2012. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én maradnék az Apple-nél, de ha mindenféleképpen váltani szeretnél akkor Lumia 920-at vagy LG Optimus G-t lesz érdemes venni.


Ezeket olvasd el: [link]


[link]

2012. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most láttam, hogy nem akarsz Windows-os telót. Akkor Lumia 920 helyett a Padfone 2-őt ajánlom még. :D
2012. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bocs az offért, de én most vettem iphone 4S-et, eddig meg voltam vele elégedve én is, most volt időm kicsit többet vele foglalkozni ... és a létezik, hogy az iphone csak apple készülékekre tud küldeni és fogadni bluetooth-on képeket és videókat ? felismeri a környék összes laptopját és számítógépét és telefonját, de se gépről, se telefonról nem fogad, se nem küld bluetooth-on semmit ?!
2012. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
iphone egyik hátránya. Hogy nem kommunikál ily módon a bluetooth-al. iPhone-om van amit tudok vezetek nelkul synkronizalni a mac-emmel bluetooth nelkul. Probald ki egy mac-kel vagy egy masik iPod, iPhone iPaddel "paárositani"
2012. nov. 18. 22:51
 9/10 anonim válasza:

Köszi, rájöttem, hogy csak vezetékkel lehet párosítani PC-hez, de azt nem csak Apple-hez . Nem mintha eddigi telefontulajdonos pályafutásom alatt használtam volna a bluetooth-ot, de most jól jött volna :)

Végül minél döntöttél, vettél már valami telefont ?

2012. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyenlore varom a Samsung uj lepeset. Azert a apple is belehuzhatna. Pattogó festék? Mi ez?
2012. nov. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!