Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei U8850 Vision rootolásáb...

MurdR kérdése:

Huawei U8850 Vision rootolásában kérnék segítséget. Egy progit találtam de az nem működött. Valaki estleg rendelkezik ilyen telóval és tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Huawei Vision U8850

Gingerbread 2.3.7

Baseband: PR2



2012. okt. 21. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Programmal nem lehet megcsinálni. Root-olt ROM-ot kell feltölteni rá. Itt a link ahol a dolog leírását találod.


[link]


Ha föltöltöd a telcsire a rom-ot nevezd át mert az eredeti névvel a SUT L3 hibát dob.

2012. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
le tudnád nekem laikusnak írni hogy mit hogy csináljak? mert nem az erősségem az angol és a felét nem értem. persze csak ha nem jelent problémát :-)
2012. okt. 23. 07:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére aki a hozzászólást csinálta az már megcsinálta a rom-on az átalakítást. Töltsd le a megadott linken levő hozzászólásból a rom-ot.

Ha még nincs a gépeden töltsd le a Upgrade Tool-t és telepítsd.

A telcsin be kell kapcsolni a Fejlesztésnél az USB hiba keresést.

Csomagold ki és nevezd át a letöltött rom-ot mert hibát fog adni a feltöltéskor.

Dugd össze a telefont a géppel várd meg míg a driverek fel települnek.

Indítsd el a SUT L3 programot ez lesz a feltelpített Upgrade tool neve.

Tallózd be a rom-ot. Állítsd a lenyílón user data erase-t

utána next és indul a rom feltöltés.

Minden adatod elfog veszni. Előtte csinálhatsz mentést a HiSuite-al de pl. játék mentések nem lesznek elmentve. A telcsin is van egy backup progi azt nem próbáltam hogy lementi e a programok beállítását.

Nekem működött a dolog már root-olt a telcsi.

Ha valami nem világos kérdezz nyugodtan. Óvatosan mert ezzel téglát is lehet belőle csinálni.

2012. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Töltöttem le upgrade toolt, az valami HiSuite programot hozott létre telepítés után. az az ami nekem kell?
2012. okt. 23. 14:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és magyar nyelvű maradt?
2012. okt. 23. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:

A HiSuite a szinkron program. Neked a SUT L3 kell.

Igen mivel egy szlovák rom az alap és abban van magyar nyelv.

2012. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

-SUT L3 telepítve

-Akku 73%

-Hibakeresés be

-Maradj ébren" be

-ROM letölt

-átnevez (pl huaweirootrom)

-SUT megnyit

-Erase


és várok. így?

2012. okt. 23. 16:54
 8/11 A kérdező kommentje:
SUT L3 hibát észlelt ezért leáll :(
2012. okt. 23. 17:00
 9/11 A kérdező kommentje:
hupszi, elfelejtettem átnevezni, most átneveztem és elindult :) kiváncsian várom :P
2012. okt. 23. 17:08
 10/11 A kérdező kommentje:
remélem nem lett bootloaderes mert még egyenlőre csak a juawei logó töltöget........
2012. okt. 23. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!