Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek? Samsung galaxy...

Szerintetek? Samsung galaxy s3 vs nokia lumia 920?

Figyelt kérdés
csak azért mert nem tudom melyiket vegyem meg !!!!

2012. okt. 22. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lumia 920
2012. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Révén h a Lumia 920 még meg sem jelent, inkább az SGS III-at venném, vagy megnézném még a HTC One X-et.
2012. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: A Nokiánál sosem szokott kérdés lenni a még nem megjelent telefonok minősége, a rendszer stabilitása.
2012. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oksa !!
2012. okt. 23. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés. 920.


Speciel az S3-al hasonlítgatom tech.spec. alapján. Ha valahol hibáztam javítsatok kérlek, illetve lehet kiegészíteni. ;)


S3 előnyök:

- kicsit nagyobb kijelző

- négymagos processzor (amit ki se használ, ráadásul előfordul akadozás)

- Bluetooth 4.0 (mondjuk ez nekem nem fog számítani, de van akinek igen)

- memóriakártyával bővíthető

- szerintem olcsóbb lesz mindig is mint a 920


Nokia Lumia 920 előnyök:

- gyorsabb processzormag

- Nokia PureMotion HD+ (gyorsabb kijelző, nem mosódnak el a pixelek úgy mint S3/Iphone5)

- nagyobb felbontású kijelző (332pp)

- Nokia RichRecording (hogy a nagyon hangos dolgokat torzítás nélkül is fel lehessen venni)

- sokkal gyorsabb nyolcmagos GPU (az S3 négymagos és lassabb is, majdnem kétszeres a sebessége az Adreno 225-nek a Mali 400-hoz képest)

- sokkal gyorsabb adatforgalmazás, 4G

- sokkal jobb kamera mind hang mind kép terén

- ingyenes full world pontos navigáció, nekem eddig a Nokia navija jött be a legjobban használhatóság tekintetében

- szerintem! sokkal szebb op.rendszer és végre nem kaotikus android (habár az ICS/Jelly Beam kezd olyan lenni, amilyennek kellett volna eleve)

- indukciós vagy wireless töltő (drót nélküli), de ha jól tudom a csomagban csak a kábeles megoldás lesz benne.


Egyelőre ennyi. Személy szerint nagyon örülük hogy végre van a felső kategóriában kettő olyan alternatíva ami nem Iphone és közelítik a majdnem tökéletes készülék kategóriáját (ami ugyebár egy ideál).

2012. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lesz a lumia 920, de az utolsó kommentelő sok esetben túloz. Pl: sokkal gyorsabb nyolcmagos GPU (az S3 négymagos és lassabb is, majdnem kétszeres a sebessége az Adreno 225-nek a Mali 400-hoz képest)


Jelenlegi gpu sorrend:


Adreno 320

SGX543MP3, SGX543MP4

Mali 400MP

SGX 543 MP2

Adreno 225 ~ Mali 400

ULP Geforce (Tegra 3)

Adreno 220

Intel XOLO X900

SGX 540

SGX 535

Adreno 205


S3-ba nem mali 400, hanem mali 400mp van.

2012. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nokia Lumia 920

én is veszek magamnak egyet, Magyarországon nem tudom mikor lesz, de Németországban már nov. 1-től lehet kapni - és én most ott vagyok :)

2012. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!