Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telót ajánlot...

Milyen androidos telót ajánlotok nekem, aminek az akksija is birja?

Figyelt kérdés

Vettem egy samsung Galaxy S-t, de nagyon gyorsan lemerül, naponta 2x kell tölteni.


olyan teló kellene nekem ami androidos, van benne gps és wifi, valamint ha bevan kapcsolva a 3G akkor is sokáig birja. legalábbb 1-2 nap.



2012. okt. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem találsz.
2012. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2012. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen nincs
2012. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom..
2012. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem androidos, de a lumia 800-am másfél napig bírja!

Wifi bekapcsolva, max fényerőn!

2012. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Samsung s5229 (star 3)(érintőképernyős) nem android de van wifije előre telepített vodafone opera is van a vodafone cégnél ...

de egyetelen hibája hogy sokszor újra kell indítani, vagy magától indul újra, mert rossz a Ramjának a kezelése

viszont wifije elég gyors ahoz hogy a m.youtube.com-on videókat tudjál nézni és az aksija nekem max fényerőn volt és egésznap játszottam vele és neteztem rajta és úgy is 2 napig bírta és ha csak naponta 1-1 órát netezek rajta és 2 fényerőn van + zenét halgatok rajta akkor kb 1 hétig bírja

...

...

...

de témákat azt nem tudom hogyan lehet telepíteni rá és nem adnak hozzá MicroSD kártyát sem és még vezetéket sem a számítógéppel való szinkronizáláshoz sem :/

...

java játékokat viszont eléggé szépen lejátssza de kb.: 1 óra játszás után újra indul ahogy mondtam :/

...

szóval ez egy középkategóriás telenfon nem is rosz árért de nem annyira jó mert sehol sem írnak nagyon róla (csak a másik változatáról a Samsung s5220 Duos-l) és kell hozzá a Samsung KiEs ho géppel viszont akarod szinkronizálni a szerzel hozzá vezetéket

,de Usb-s Bluetooth-l viszont gépről telefonra - telefonról gépre könnyedénb lehet átküldeni :) --->

--->

---> bocsi a helyes írási hibákért de már kicsit álmos vagyok és nem látom rendesen a betűket, mert sötét van :S


és remélem tudtam segíteni! :)

2012. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gond hogy nagy, akkor Note 2. 3100mAh-s akksija van, 2 napot nekem lazan kihuz, pedig hasznalom rendesen (napi 4 ora zene, 4 ora net 3G-n, 1 ora video, facebook, folyamatos Gmail, max fenyero). Hasonlo hasznalat mellett reggel 6-tol az SGS3-am este 8-kor mar elegge haldoklott.
2012. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!