Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem tetszik a gyári...

Csak nekem tetszik a gyári ROM és a TouchWiz Galaxy S2-n?

Figyelt kérdés
Próbáltam már főzött romokat, de az nem volt az igazi. Sokaktól hallottam hogy a gyári ROM szar. Ti hogy vagytok ezzel?

2012. okt. 22. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga a TW launcher nekem is tetszik, de én a menürendszert nem szeretem. Mármint a beállításokat, annak almenüit, stb...Ott rontottam el, hogy kipróbáltam a MIUI-t, és rabul ejtett, bár abból is a v4 már megint más rendszert használ, de összegezve nem rossz az a TW. Nem egy Sense, de nem rossz.
2012. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A főzött romok a nyomába sem érhetnek a gyári Samsungos romoknak.

Én végigmentem mindenféle romon, de most meguntam a romolást, és úgy vagyok vele, hogy jó a gyári. De 1 hónap múlva másik telefont veszek, szóval azért is maradok a gyárin. Úgy érzem, hogy már nem nekem való, mert minden romnál a saját appokat lekellett tölteni, meg pár játékot, hogy számomra jó legyen, csak most beleuntam, és 2.3.6-on vagyok, ami azért érdekes, mert régen azt kerültem a legjobban. Semmi baj a gyári romokkal. A TouchWiz pedig számomra bejövős, de az új TW (MotionWiz) jobban tetszik, ezért reménykedek, hogy kapja meg az új Tw-t az S2 a Jelly Beannel.

Aki azt mondja a gyári romra, hogy Sz@r, az a kinézete alapján dönti el, mert tudatlan, pedig 1perc alatt le lehet cserélni a launchert.. a kezdőknek is pár perc.

A Miui is megtetszett, csupán 2x volt fent, először feltettem, de nem tetszett, utána újragondoltam pár hónap múlva, és feltettem, CM10 alapú volt. Gyorsabban merült, mint a gyári 4.0.4 (ami több, mint tökéletes), ezzel megbarátkoztam, aztán jött a következő.. Az, hogy hívást nem tudtam vele fogadni, mert nem jelezte ki, csak utólag küldte, hogy hívtak, nos, pár nap után visszamentem 4.0.4-re, csak főzött volt, mert S3-as skinnel ment, és most meguntam az összeset, és ezt a Gb-t használom, bár 2x magától újraindult a telefon, nem tudom, hogy miért, de úgy érzem, hogy a Jb-ig ez marad.

2012. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!