Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz így a Nokiával?

Mi lesz így a Nokiával?

Figyelt kérdés
Folyamatosan veszteséges a cég. A Windows nem hozott neki egyelőre áttörést. Felállhat még ebből, vagy ennek már vége?
2012. okt. 23. 03:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.. én hosszú éveken át Nokia párti voltam, és nagyon sajnáltam mikor nem követte az android vonalat.... el is pártoltam tőle. Sose lehet tudni lehet a win8 megjelenésével újra fellendűl majd, de jelenleg nagyon lemaradt sajnos..
2012. okt. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy vége lesz, mint hogy nem.
2012. okt. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem most, hogy nem sokára vásárolható lesz a Lumia 920 felfognak lendülni.
2012. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A Nokia csak a WP-t adogatja el, így a WP-s telefonok közül ő ígérkezik a legjobbnak, bár számomra minden wp-s telefon ugyanolyan, legalábbis a WP7-nél ez volt(tudásilag).

Nekem a mostani Samsung Ativ S tetszik, mert designileg szerintem a legszebb. A HTC is elkezdte majmolni a Nokia designt, de sokan szeretik még a Nokiát, csak nem mutatott semmi olyat, amivel kitűnne a többi közül, az a baj a WP-vel, hogy szinte szoftverileg mind ugyanaz, így nincs a gyártóknak kreativitásuk, csak külsőleg.

2012. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A HTC is folyamatosan veszteséges de még él a cég!Ez,hogy becsődöl a Nokia ez nem olyan gyorsan fog bekövetkezni.A HTC hamarabb az tuti aztán csak utána a Nokia.
2012. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem fog becsődölni, mert olyan keresettek lesznek a Lumia-k, mint az iPone-ok.
2012. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A gond, hogy a Lumia eladása nem elég sikeres és még ez is csökkenő tendenciát mutat.

Bár ez betudható annak, hogy a Microsoft nagyon jóindulatúan bejelentette, hogy az eddig legyártott készülékekre nem lesz frissíthető az igazi nagyágyú a wp8. Ezzel jól alávágott a Nokiának, igaz most ők is bakiztak. Bemutatták az új Lumiát miközben a megjelenését még homály takarja. Az ilyen húzások nem tesznek jót az eladásoknak.


Nemrégen meghirdették a cég központi épületének az eladását... no comment.


Nemrégen elkezdett már a szimpla mobiltelefon piacon is pozíciót veszteni... Okostelefonban volt ahol a részesedése -78% (!!!!)-al esett vissza... a jobb helyeken csak kb -28-29%-al. Normál esetben ez önmagában katasztrófa lenne, de itt ezek voltak a jobb helyek... Hogy a wp8 keresett lesz e az jó kérdés. Szerintem ennyire nem.


Egy Google szövetségnek én is örültem volna. Az egyik legszimpatikusabb társaság a nagyok közül még mindig a Google :), de valahogy a két cég politikája szerintem nem fér meg.


Én is szerettem a Nokia telefonokat és sajnálom, hogy elrontották.

2012. okt. 23. 14:56
 8/22 anonim ***** válasza:
Nokián sose lesz Android
2012. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Fura látni, hogy a mindenbőlkitolunk valamit Samsung és a tömeghipnózist űző Apple viszi a telefonpiacot :)


Remélem visszatér a ringbe tényleg a Nokia és a RIM is. Bár a Nokiától valami erős MeeGo telefon lenne az igazi.

2012. okt. 23. 14:59
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem se lesz Nokián Android. A két cég üzletpolitikája és felfogása homlokegyenest különbözik.
2012. okt. 23. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!