Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Sony telefonhoz bármilyen...

Egy Sony telefonhoz bármilyen más márkájú bluetoothos headsetet lehet csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Voltam egy GSM boltba,és ott ajánlottak Samsung,Lg,Nokia headsetet.Én azt hittem,csak azonos márkájúval működik tökéletesen.Szóval vegyek Sonyt,vagy egy kicsit olcsóbban más márkájút?Egyébként Xperia Tipohoz kéne.
2012. okt. 23. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A gyárija nem jó? Amúgy persze, bármilyet befogad, ami jack aljzatba illeszkedik.
2012. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, bármilyen Bluetooth headset jó bármelyik telefonhoz.
2012. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A telóhoz nem adtak semmilyet (miért is adtak volna),de szükségem van rá,rengeteget vezetek.A gyári,amit külön megveszek,7000 körül van,de találtam más márkájút 4-5000 is...

Mindenkinek köszönöm a választ!!:)

2012. okt. 23. 13:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha minden vezeték nélküli headset jó minden telóhoz,akkor miért van felsorolva egy headsethez a kompatibilis készülék??
2012. okt. 23. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!