Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lányos ez a...

Szerintetek lányos ez a mobil, vagy fiú létemre nyugottan megvehetem? (Link)

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha pink lenne, azt mondanám, hogy inkább ne. De a fehér színnel és formájával nekem nincs bajom. De ízlés kérdése.
2012. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kinézetével sok gond nincs.

Mellesleg, elég gyenge teló :(

2012. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd kicsit bővebben? Miért mondod, h gyenge?
2012. okt. 23. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
A memóriája kevés, gyakran alap honlapokat nem tud megnyitni. A menüje gyenge, sokszor akadozik. Kijelzője nem mindig zökkenőmentesen reagál.
2012. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fehér színbe nyugodtan megveheted . Mobiloknál igazából nincsen nőies formájúak maximum csak a színe tud b u z i s lenni egy fiúnál .
2012. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor megveszem, mivel mindenképpen fehér színűt szeretnék! Köszönöm mindenki válaszát! :)


Egyébként én csak telefonálásra és sms küldésre használnám (meg néha a gmailre), szóval gondolom arra megteszi!

2012. okt. 23. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem veszel egy olyat, amiben van wifi, de nem Androidos? Vagy egy icsit spórolsz, és veszel egy Huawei Ascend Y200-at. (félre ne értsd, nem akarlak rábeszélni semmmire, csak a "rosszról" le.)
2012. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végülis nyitott vagyok mindenre! Szóval akinek van valami jó ötlete, nyugottan írja ide!

Köszi előre is... :)

2012. okt. 23. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
hát azért egy nem okos wifis telót nem érdemes venni, pont azért, amit mondtak is, hogy kicsi a memória, és hiába van benne wifi, ha nem tud nagyobb oldalakat megnyitni. Mellesleg nekem a fehér szín nem baj, de a formája elég nőies lenne. Túl sok a gömbölyű forma, de ízlés kérdése.
2012. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!