Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch S (alcatel...

Szalai Martin kérdése:

Telenor one touch S (alcatel ot 995) mennyi Ram van benne? VÉLEMÉNY?

Figyelt kérdés

akinek van írhatna róla pár sort.. milyen hibákat vett észre.. mennyit bír az aksi? akadások szoktak lenni?

ilyen telefont szeretnék venni de elötte érdekelne róla pár vélemény aki már használt ilyen szerkezetet!:D


2012. okt. 24. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Eddig csak néhány szoftveres hibát vettem észre, néha magától újraindul, de remélem az ICS megoldja, ami nemsokára (remélem) jönni fog. Meg a kamerája nem olyan jó.

Az aksija nekem játék+wifi+minden, simán kibír 1,5 napot. (Az okostelefonok nem nagyon bírják tovább)

Csak ajánlani tudom. Ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb.

Nagyobb játékokat is viszi (gta3 nálam néha egy kicsit belaggol, de nem zavaró)

2012. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A specifikációkban 512 Ramot írnak, de ot995 tulajként felhívom a figyelmed hogy csak 334MB RAM van a készülékben ! Játékokhoz kevés, de mindennapi használatra bőven elég.
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként is 512 van benne, ebből az a 334 marad szabadon felhasználhatónak, a többit megeszi a rendeszer.A specifikációk nem tévednek, sosem annyi a szabadon felhasználható ram mérete, mint ami a papíron van...
2012. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket!

Elnyerte a tetszésemet a telefon.

Az igényeimnek is megfelel...

Szerintem valamikor a közeljövőben beszerzek egyet!

köszi még egyszer mindenkinek!:)

2012. nov. 1. 21:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Megvan a telefon!

és nagyon megvagyok vele elégedve!

nagyon szép a kijelző.

a fényképzőjével is megvagyok elégedve.. (viszont rossz fényviszonyokban elég homályos a kép... de a vaku kicsit segít rajta!)

eddig amit próbáltam játék mind futott rajta (gta 3,need for speed,dead trigger)

nagyon nagyon jó telefon! ennyi pénzért meg főleg!

2012. dec. 16. 14:09
 7/7 anonim válasza:
Kérdező. Azóta eltelt egy kis idő mióta írtál ide. Még mindig meg vagy a telóval elégedve? Azért érdekel, mert egy ilyet szeretnék én is venni. :)
2013. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!