Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ébreszt néha a telefonom!...

Nem ébreszt néha a telefonom! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S Plus-om van. Az utóbbi két hónapban többször is előfordult, hogy majdnem elkéstem munkából, mivel nem ébresztett a fránya telefonom, hiába volt bekapcsolt állapotban. Ráadásul be van állítva, hogy minden nap jelezzen. Milyen oka(i) lehet(nek) annak, hogy nem ébreszt?

2012. okt. 24. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a telefont, akkor nem ébreszt. Vagy rátettél valami okos romot és az hibázik.
2012. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint ahogy a kérdésnél leírtam, bekapcsolt állapotban van a telefon éjszaka is. Az "okos rom" alatt nem teljesen értem, mire gondolsz. Nem "nyúltam" bele a telefonba, (nem is értek hozzá,) csak néhány Marketes alkalmazásokat telepítettem rá. Valamelyik ezek közül okozhatja akkor a gondot?
2012. okt. 24. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem guglival, és találtam másokat is ilyen telóval és hasonló gonddal angol nyelvű fórumokon is, de igazi választ sajnos nem. Szóval nem vagy ezzel egyedül. :)
2012. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet, rátettél egy ébresztő pro alkalmazást például vagy ettöl független de ez meg az a folyamat leáll akkro kezdhetsz gyanakodni hogy telepitett szoftver okozza a problémát.

Vagy lehet hogy ébreszt, de túl halkan vag hang nélkül. Pl. a memóriakártyán lévő hangot állitottál be de azt nem tudja olvasni.

2012. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Utána nézek a futó progiknak, de ha végképp nem lesz jó, visszaállítom gyárira a telefont, és csak óvatosan telepítek majd rá alkalmazásokat. Ha végképp minden kötél szakad, kénytelen leszek külön ébresztőórát vásárolni, biztos ami biztos alapon :D

2012. okt. 24. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alap ébresztőt használod, vagy valami letöltött alkalmazást? Ha utóbbi, akkor lehet, hogy a rendszer valamiért kilövi, ha úgy gondolja, vagy pedig SD-re telepítetted, és a kártyát nem olvassa be a telefon, vagy ilyesmi.
2012. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az alap ébresztőt használtam az alap riasztási hanggal. (Tehát nem állítottam be külön zenét.) Na. Hát így akkor mostantól tesztelgetni és figyelgetni fogom hogy melyik alkalmazás lehet esetlegesen a ludas. Aztán ha valami érdemleges eredményre jutok, leírom majd ide. Köszönöm a választ :)
2012. okt. 25. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!