Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz, ha rootolom a telefon...

Mi lesz, ha rootolom a telefonomat?

Figyelt kérdés
Z4root-tal szeretném, SE Xperia Mini(ST15I)-m van. Elvezsik a garancica? Elromlik a telefon? És "főzőtt rom-ot" nem szeretnék felrakni? Lehetséges?

2012. okt. 24. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*elveszik
2012. okt. 24. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg root-olva lesz a telefonod.
2012. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh, ezt nem lehetet kihagyni!:D

Szóval: igen a garancia elveszik, és van rá esély, hogy elromlik a telód, ja... Én nem ajánlom.

2012. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MurdR válasza:
a rootolás visszavonható. és senkit nem érdekel hogy rootolva van e a telefonod a szolgáltatónál, mivel szinte mindenkinek rootolva van. én is rootolva vittem vissza garba a defymet és egy rossz szót sem szóltak.
2012. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért volt már belőle cirkusz, de sokszor nem érdekli őket. Ellenben főzött ROM így kevés lesz hozzá, mert ahhoz másik kernel kell többnyire, amihez meg nyitott bootloader, amihez ha nem független a telefonod, függetlenítés. (Ezzel viszont garancia pápá)
2012. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Független a telefon, főzőtt rom-ot, egyéb ilyesmit nem szándékozom feltenni.
2012. okt. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!