Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videólejátszó programmal...

Danusz kérdése:

Videólejátszó programmal akadtam gondjaim, valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy mini GT-S-em van, amin alapvetően van videólejátszó program, viszont letöltöttem egy programot, a MX playert, ami sokkal jobb, mert be lehet rá rakni feliratot, könnyű a videóbe beletekerni stb. Viszont amikor az egyik fájlnál megkérdezte, hogy melyik lejátszó programmal akarom a videót megnyitni véletlenül alapértelmezettnek nyomtam az alap lejátszó programot. Szeretném a másik programot alapértelmezettnek beállítani, de se a beállításoknál, se a programon belüli beállításoknál nem találtam meg hogyan kéne átállítanom. Valaki meg tudná mondani hogyan kell átállítani?
2012. okt. 24. 18:06
 1/1 anonim válasza:
menü -> beállítások -> alkalmazások -> megkeresed az alap zenelejátszót ott lejjebb görgetsz és ott lesz hogy alapértelmezések törlése. Vagy úrja telepíted az MxPlayert :D
2012. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!