Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung S 5300-as...

--Dia-- kérdése:

Van egy Samsung S 5300-as telóm, újonnan vettem, de nem működik! Az akksija írtó gyorsan lemerül. Sőt, még hálózatom sincs. És, hálózatom sincs. Mi lehet a baj? Miért merül és miért nem talál hálózatot?

Figyelt kérdés

Reggel leveszem a töltőről és fél óra múlva csak félig van akksi.Nem fut rajta semmilyen program vagy internet. Abszolút nem is használtam.

Hálózatot meg,ha keresek akár manuális vagy automata módon semmi eredmény.



#Samsung Galaxy Pocket #Samsung S 5300 #akksi gyorsan merül
2012. okt. 24. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt még hozzá kell tennem, hogy ez már a 2. ilyen tipusú telefon, ami nálam van..

Az elsőt - ugyanilyen problémák miatt - visszaküldtem a szervízbe, ahonnan már 3 hete nincs válasz, viszont kaptam cserekészüléket.

A problémám maradt ugyanaz!

Ezek a telefonok talán tényleg mind ilyen hibásak?

2012. okt. 24. 20:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ritka eset ez a Samsung olcsó készülékeivel. A silány anyagokból összerakott, gyengén összeszerelt és teszteletlen készülék hibáinak lehet leginkább felróni.


A legjobb amit tehetsz hogy a szolgáltatódtól méltányossági alapon másik készüléket kérsz. Javaslom a Sony telefonjait.

2012. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!