Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet SMS küldéssel...

Hogyan lehet SMS küldéssel telenor havidíjas internetet tenni a telefonra?

Figyelt kérdés

Hiába néztem a telenor honlapján, hogy hogyan is működik az internet a telefonokra. Annyit írnak, hogyha szeretném igénybe venni a szolgáltatást, akkor küldjek egy sms-t az "X" számra "X" üzenettel. Természetesen eddig világos a folyamat. Miután elküldtem az sms-t, onnantól nekem mi dolgom van? Előfizetéses vagyok... ahogy elküldtem az sms-t, egyből van internet a telefonomon, és majd a számlával együtt jön a havidíja a netnek is? Vagy kell még állítgatnom valamit a telefonomon?

Köszönöm előre is a segítséget!



2012. okt. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit te csináltál, az a Klikk. Előfizetéssel válthatsz másik netet is tartalmazó csomagra.
2012. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Így van! A "Klikk" 3hónapig havidíjmentes 100Mb. Csak egyszer lehet igénybe venni,és ha elhasználtad a 100Mb-t, 32/32 Kbps-re lassítják a forgalmadat ! A 4. hónaptól, már automatikusan átvált 999.-/hó ra! Utána kérheted SMS-ben, a "Mobilonline 100Mb." megrendelésedet,a(+36-20-20-20-200-as számon, az "online100nb" szó küldésével), viszont csak arra a kártyára érvényes, amelyikkel megrendelted a szolgáltatást ! Erre figyelj oda, ha több SIM kártyát használsz ! Ez is havonta 999.-/hó, de ezt csak lemondani lehet, mert addig számlázzák, míg le nem mondod, Pl. a 1741-n !!
2012. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
-Bocs. elírtam, helyesen :az "online100mb" szó küldésével...!
2012. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez van odaírva:


SMS-ben: küldd el az online100mb szót a

+36 20 20 20 200-as számra!

A megrendelés állapotáról válaszüzenetben tájékoztatunk,

az SMS díja a tarifacsomagodnak megfelelően kerül kiszámlázásra.

Amíg jön az sms. a telefonodon állítsd be a net elérést, ha nincs még beállítva.

2012. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!