Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A galaxy nexus meddig kap még...

Kisvuk29 kérdése:

A galaxy nexus meddig kap még támogatást?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyszer fejlesztő lenni és ahoz nem árt egy nexus.Az LG féle az eddigie alapján nem tetszik.Érdekelne,hogy mennyire megy le az ára és meddig kap támogatást.(Meg persze csak játszani sem rossz.)

2012. okt. 25. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hivatalosan másfél év, de még a Nexus S is megkapta a JB-t, és az már rég elmúlt másfél éves.

A Google-s gyári szoftvert kapja, szóval még 2 évig szerintem megkapja.

2012. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fejleszteni lehet barmelyik androidos telefonon (sot, telefon sem kell hozza, van emulator), persze minel jobb a hardvere annal jobb. Viszont ha csak 'majd egyszer' akarsz fejleszto lenni, akkor miert a tavalyi nexus erdekel? :D Amugy hogy a kerdesre is valaszoljak, valoszinuleg meg egy foverziot meg fog kapni (5.0 vagy majd ahogy hivni fogjak) aztan kifujt.
2012. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy olyat még kérdeznék,hogy miért van az,hogy a nexus S csont ugyan az mint a Galaxy S és a Galaxy megállt a 2.3-nál a nexus meg nem.Ez miért van?Ja meg a fejlesztés.Csak azért,mert még a programozást kell tanulnom.Az SDK és többiek nem állnak távol tölem.És az LG féle nem nyerte el tetszésem.
2012. okt. 29. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Azert, mert a Nexus S-re a google adja a szoftvert, a Galaxy S-re pedig a samu, ok meg lustak voltak portolni ra a 2.3 feletti verziokat, a touchwiz miatt.
2012. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én a sony-ra is ezért haragudtam mag.Nem hiszem el,hogy a mini pro simán lagg nélkül viszi az ICS-et,de.JB meghallna rajta.Nekem nem kell a sem a sony felülete sem a samu-é.Nekem a holo is jò csak legyen support egy jò telefonnál.Csak én gondolom ezt?Szerintem a holo is van olyan jò mint mondjuk a TouchWiz.
2012. okt. 29. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Az S2-s TW ette a ramot ICS-n, és így volt mikor 470-500mb ramot evett az S2-n, szóval ezért is hagyták, de most a MotionWiz(új touchwiz, ami S3-on debütált) nem fogyaszt annyit, így vacakabb telókra is ki lehet adni akár ICS-vel..

Mostanra meg hagyták, de volt 1 gagyi samu, amit új tw-vel adtak ki.. azért ez vicc.. Utólag persze nem akartak foglalkozni vele, így kellett 1 okot kitalálniuk, mert lusták voltak csinálni 1 butított tw-t, vagy maradt volna a régi, csak a szoftver lett vna ICS..


A Sony érdekesen frissít.. Tavaly mondták: Legyen minden tavalyi modellen ICS.. és lett, kivétel az Xperia Play.

Most mondják: A 2011es modelleken nemlesz JB, csak az idei Xperia modellek kapják meg.. Hurrá.. érdekes felfogás.

Minden telefont/rendszert úgy adnak ki, hogy használható legyen.. :D Nekem is tetszik a Holo felület, de már 1 éve Samus vagyok, így megszoktam a TW-t, és mondjuk Holo-val másabb valamiért.. 1-2napon belül úgyis visszaváltok TW-re.. Nekem elég az, hogy bugmentes legyen, több nem is kell.

Ha nagyon kell a Support, akkor Nexus modellek, bár szerintem várj még 1 kicsit, mert jön a Nexus 4, ami szerintem jó, hiába az LG gyártja.. így legalább Support lesz rajta, mert ugye a Google frissíti. Amúgy ha nincs support, akkor ott vannak a developerek, akik egész jó romokat össze tudnak hozni. Például sok S3-as kinézetű romot készítettek, és volt amelyik 99%-ban hasonlított.

Amúgy sokan szeretik a Holo kinézetet. :D

2012. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom.Igaz ICS Holo-val de most is fözött rom van a mini promon és sok mindenben jobb a gyárinál.(És magyar Rom) De én attòl örültem volna a sonytòl egy JB-nek.De ha jò lesz az ára megbarátkozom a nexus 4 hátuljával. :) Amúgy egy nexus jò csak hétköznapokon is?Ja amúgy nem sietem el,mert szeretnék egy nexus 7-et,hogy kiismerjek egy nexust.
2012. okt. 30. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik telefon jó hétköznapokra, ezt nem külön embereknek készítették, hanem bárkinek. Amúgy a Samsung romok a legbugmentesebbek, sokan állítják, de s2-n én is tapasztaltam, hogy 1 főzelék a nyomába sem érhet.

Én is szerettem volna 1 Nexus7-et, de gondolkoztam, és veszek inkább 1 Note2-t, mert a 7"-os tabot nem hordozgathatom csak úgy magamnál..

Szerintem elég 1 CM10-et feltenni, mert kb ugyanazt tudja nyújtani.

2012. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma neztem, 8Gb-s Nexus 4 £249. Kicsit elgondolkoztam hogy annyiert meg papirnehezeknek is jo lenne itthonra... A 16Gb-s pedig £299 (jelenlegi arakhoz viszonyitva, olcsobb lesz mint a Galaxy Nexus). Nagyon olcson adja ezt a telefont a Google. A hatlapja meg szerintem szep lett. Annyi bajom van csak, hogy jelenleg egy Note 2-t es egy S3-at nyuzok, szoval semmi szuksegem meg egy telefonra. Hardveresen erosebb lesz a Nexus 4 ezeknek, de funckionalitasban elegge lemarad. Na majd lesz valahogy...
2012. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ára nem rossz az LG-nek,de nem is tudom.Amúgy szerintem a 8GB is elég,de ki tudja.Egszer ha rászánom magam biztos veszek,de most egy nexus 7 van soron.Mert jó a note 2 meg az SGS3 is,de azoknak nem elég pörgős a supportja.
2012. okt. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!