Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyővédő fóliát hogyan...

Képernyővédő fóliát hogyan simítsam el a kijelzőn?

Figyelt kérdés
Bármennyire is óvatosan próbáltam feltenni, tele lett apró légpöttyökkel és próbáltam ronggyal kisimítani de nem lehet. Fűtőtestre tettem, hátha a melegtől de nem. Esetleg a hidegtől? :) Tegyem hűtőbe? Milyen praktika van amitől kisimul rá a kijelzőre? Pormentes volt a fólia is és a kijelző is.

2012. okt. 25. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos az egyik lehetőség, hogy már felrakáskor úgy simítod rá. Legtöbbször adnak a fóliához erre eszközt. A másik, pedig, hogy szépen nekiesel és egy jó fél óra alatt kidörzsölöd belőle. A titok az, hogy nem kell sajnálni. Ezt a hideg-meleg dolgot nem igazán értem, hogy mégis hogy gondoltad, de kétlem, hogy különösebben jót tenne a készüléknek.
2012. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel gondoltam a hőhatástól történik valami, de semmi nem történt. Csak tipp volt.

Igen ronggyal próbáltam rásimítani de nem sikerült jól. 2 perc dörzsölés után feladtam.


akkor kitartás és menni fog?

2012. okt. 25. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne ronggyal azzal nem tudsz precízen dolgozni. Amikor anno én felraktam, akkor úgy csináltam, hogy körömmel kivezettem a levegőt a fólia szélére. Nem mondom, hogy gyorsan ment, de most egy bubi sincs alatta.
2012. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobbakhoz ezért adnak olyan folyadékot, amit ráfújva lágyítja a fóliát, ezen kívül szokott hozzá lenni egy műanyag simító cucc. Na én ilyesmivel próbálkoznék így, utólag, valami sima műanyag lappal.
2012. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak egy textildarabot adtak. Valamit simult de még mindig tele van pöttyel :(
2012. okt. 26. 05:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami vákuumban nem lenne jó? Pl. nylon zacskóba beteszem és porszívóval kiszívom a levegőt?
2012. okt. 26. 05:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Kereskedésben láttam, hogy alaposan megtisztította egy folyadékkal, majd óvatosan fokozatosan lassan tette rá egy kártyalap segítségével. Nagyon szép lett. Azóta is használjuk.
2012. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj fel a holdra ott nincs levegő ami bemehetne alá aztán mikor felraktad gyere vissza :D
2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!