Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a biztonsági...

Elfelejtettem a biztonsági kódomat. Hogy törhetem fel vagy változtathatom meg?

Figyelt kérdés
Nokia 6080as készülék. Letöltöttem egy programot ahol ha az IMEI számot beütöm akkor kiad egy kódot ami az alap kódot állítja be (12345) de nem jó így se .. vagy mit csinálhatok rosszul?
2009. aug. 9. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Csak személyesen adják ki, ha bemész a szolgáltatódhoz és igazolod, hogy tiéd a telefon és nem másét szeretnéd feltörni. Így jáűrtam tavaly nyáron, nem volt más megoldás. (Vagy legalábbis törvényesen nincs, törvénytelenhez meg nem értek.)
2009. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia itt egy leírás!

[link]


ha meg nemjó akkor csak szervízbe lehet megcsináltatni !! énis csak szervízbe birtam ! 2ezer forintért!

2009. aug. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszerűen írj be öt darab nullát: 00000
2013. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!