Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijött már Sony Xperia U-ra...

Kijött már Sony Xperia U-ra az ICS (android 4. 0)? Ha igen légyszi linkeljetek ;)

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. sus-al rakd fel. link a sony oldalon
2012. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Pc Companion felajánlotta.
2012. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem sok jót tudok mondani, nem látom h gyorsabb lenne,ICSnél már nincs képernyő mentés!
2012. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne screenshot ics alatt kikapcs+hang le
2012. okt. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-és hidd már el, gingerb-en volt, használtam is,ICSre frissítettem, már nincs. Kedvedért újra kipróbáltam, de semmi. Neked milyen telefonod van?? Xperia U
2012. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 és 5 akkor ez biztos boszorkányság http://www.youtube.com/watch?v=r98vzJohSlw de ha kell barátnőm U-ját is felveszem
2012. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sorry, tényleg van, csak máshogy mint gingerb-en. Kivették a kikapcsoló gomb menüjéből, de megmaradt a funkció, köszönöm!
2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!