Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem:...

Melyik telefont vegyem: Samsung galaxy S3 vagy HTC one x?

Figyelt kérdés
(Az ára nem számít,hisz alig van különbség árban is.) Ahogy néztem a teszteket alig-alig van különbség a kettő között, hardverben is csak annyi hogy az S3 4X1,4 GHz az X pedig 4X1,5GHz. De számít egyáltalán az a 0,1 GHz?

2012. okt. 26. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít. Én személy szerint HTC-t választanám, ugyanis nekem a HTC nagyon bejött. Igaz, nem pont az OneX de akkor is. Válaszd a HTC-t, nem fogsz csalódni. ;)

-Htc (Beats Audio, szépen fényképez, minőségi anyagokból gyártják stb)

2012. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SGS3.Ahogy elnézem te is a Mhz-kért vagy oda.A processzor nem csak annyi hogy mhz oszt kész.De ettől eltekintve én jobb vételnek tartom az S3-at.Nekem is olyan van.Qrva gyors nem akad,nem fagy,minden program tökéletesen fut rajta.
2012. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos, én mind a kettőt használtam. Az S III jobb, nem fejteném ki részletesen, hogy miért, majd nézd meg a többi ilyen kérdést is. Ha kérdésed van, akkor írj nyugodtan.
2012. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
HTC One X vagy iPhone 5
2012. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az one x az jobb.

Sokkal olcsóbb, és ugyan azt tudja.

2012. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1: Írtam hogy az ár nem számít

2: Érveket is kérek

2012. okt. 28. 02:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Processzor: HTC, ami nem 4, hanem 4+1 magos

RAM: mindkettő 2GB RAM, ez megegyezik

Képernyő: Samsung, de csak épphogy nagyobb

Képélesség: HTC

Videó: ugyanakkora felbontást tud készíteni mindkettő

Hátlapi kamera: 8 megapixel mindkettő, ez is döntetlen

Előlapi kamera: Samsung, annak 1.9 míg a HTC-nek 1.3


Pár dologban összehasonlítottam itt gyorsan, és szinte egyforma a két mobil. Én is telefonvásárlás előtt vagyok, és szintén e kettő közül akarok választani, de nem tudok én se. Én véleményeket is néztem, és kicsit az SIII felé hajlok...

2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát....

Szerintem SGS3 jobb, de csak pár apró luxusdologban (szemfigyés stb.), viszont sokkal drágább a One X-nél, jóval drágább, mint amennyivel többet tud nála.

De ha tényleg nem számít a pénz, akkor válaszd az s3-at. Azzal jobban föl tudsz vágni. :D

2012. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
SGS3. De ha ezt veszed, az első dolgod egy masszív tok legyen, hiszen a hátlapja akárcsak a papír.:/ Hihetetlen hogy egy ilyen jó készüléket miért nem lehetett masszívan "becsomagolni"
2012. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!