Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos telókon mindegyik...

Hellosztok kérdése:

Az androidos telókon mindegyik lejátsz mindent?

Figyelt kérdés
úgy értem h pl a xperi mini pro lejátsza azt ami a galaxyra van játék meg hasonló?
2012. okt. 26. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2012. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazásokat, jpg-et, mp3-at, mp4-et, stb. igen.
2012. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és am könyü rájuk játékokat szerválni akár mini pro ra vagy galaxcy y ra?? csak mert a 2 teló közt variálok h mélyk a jobb mélyket a mini az üzletbe lenne a galaxyt meg 3000ft havi szinten elő fizusan
2012. okt. 26. 22:59
 4/8 A kérdező kommentje:
és a játékokat?? mert legjobban azé akarnék androidot mert azt mondják mindenki hogy könyű rájuk találni... én a symbianos telomra alig találtam vagy 6 ot ami tényleg hd játék.... meg futt is rajta
2012. okt. 26. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
ha te most kajak nem tudod eldönteni hogy egy xperia mini pro vagy egy galaxy y a jobb neked, hát ne is vegyél (megsúgom, a mini pro mérföldkövekkel jobb)
2012. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Szerintem előbb egy helyesírási szótárt vegyél, aztán magyar nyelvleckéket. Jobban járnál.
2012. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem érdekel a helyes írási hibám vagy normális választ adtok vagy semilyet bzm!
2012. okt. 28. 10:35
 8/8 bamboochatheone ***** válasza:
Vedd meg a Galaxy Y-t. Nagyon jó lesz neked. Pont olyan buta mint amilyen te is vagy.
2012. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!