Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim nélküli telefont felhíták....

Sim nélküli telefont felhíták. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy emelt szintű informatikus létemre értek a elektronikus dolgokhoz, de

nem rég ez történt:

A húgomnak volt egy telefonos zaklatója, erre lecserélte a sim-ét, de nem találta az újjat, úgyhogy ideiglenesen összerekata és felkapcsolta nélküle (samsung corby, használtan vette). Úgy 10 perc múlva ”ismeretlen szám„ néven (ahogyan eddig is) hívást fogadott, de nem szólt bele senki(ahogyan eddig sem), de nem hallatszott kuncogás, nevetés, vonalszél zúgás sem (ahogyan eddig). Ez a folyamat többször is lejátsuódott így nekem is szerencsém volt látni, és ilyen voltam:

:O



2012. okt. 27. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
egyes samsungoknál van egy ún. "álhivás" funkció, én is szoktam használni ! tehát ha megnyomod a hangerő gombot akkor a beállitástól függően néhány perc után a teló hivást jelez! valószinűleg a használtan vett telóba is aktiválva volt ez !
2012. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!