Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíteni szerettem volna az...

Frissíteni szerettem volna az androiodos telefonomat, de ami után restartolt már csak az elején bejön az android logó és befagy a telefon és csak akkor tudom kikapcsolni ha kiveszem az akkumulátort. Hogy tudok bele rakni új androidot vagy romot?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm...

Milyen telefon? (Tudod hányféle van?)

Melyik módszerrel próbáltad frissíteni? (Tudod hányféle van?)

Melyiket akartad rátenni? (Tudod hányféle van? Én tudok kb. 50 féléről).

Akkor???

2012. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most zte skate vagy blade?
2012. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Zte Skate és ezzel a módszerrel:

[link]

2012. okt. 27. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Mért pont ZTE??

Nekem Bladem van, volt rajta vagy 30 rom, nem azért mert rosszak voltak, hanem mert jobbat állítottam össze, lassan 1 éve nem változtattam, mert hibátlanul, akadások nélkül teljesít...

2012. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem felelt meg a gyári rom és ez elég jónak tűnt..csak hát valamit szerintem elrontottam mert most el sem indul :D
2012. okt. 27. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ennek módosított változata van fenn, de az eredeti is gyors és hibátlan.

ICS-t nem javaslom, ahhoz már kevés ez a vas. Eldöcög rajta ha muszáj, de nekem ne akadozzon, most nem teszi..

2012. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nekem el sem indul a telefon...arra nem tudsz valamit hogy hogy kell úgy új romot bele tenni? Mert amikor elindítom kijön az android logó és onnantól befagy...nem tudok vele semmit sem csinálni...
2012. okt. 27. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudom:

Fenn van-e a ClockWorkMode?

Gen1 vagy Gen2-es a készülék?Ennek függvényében telepíthető ez vagy az a ROM.

Én leírok egy módszert (nagyon nem szeretek feleslegesen írni, rengeteg topic van a neten, leírások százai foglalkoznak vele RÉSZLETESEN, PONTRÓL-PONTRA leírva), de ha nem ez a nyerő???

Akku vissza, SD kártyára a feltenni kívánt ROMot, és akkor megnyomva, nyomva tartva a hangerő minusz gombot, hozzányomni a POWER (fenn, a tetején) gombot.

Emberke bejön, még mindig nyomva, egészen addig, amíg meg nem jelenik a menü.

Lépkedni benne VOL + és -, jóváhagyás bal alsó gomb (azt hiszem).

És akkor wipe cash, aztán dalvik cash törlés.

Jóváhagyás (kiválasztás) után új menüben az egyetlen YES-re navigálsz, jóváhagyod, megcsinálja.

Aztán kiválasztás SD kártyáról, jóváhagyás, megcsinálja (ha jó neki a ROM!!!)..

Ez azért 3-6 perc.

Utána vissza (jobb alsó gomb) és system restart...

5perc kb. amíg feláll.

2012. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!